Mobilya

Doğtaş Koltuk Takımları Modelleri ve Fiyatları

Doğtaş koltuk takımları modelleri ve fiyatları, şık ve elegan çizgiler bir araya geliyor; zengin renk ve desen alternatifleriyle doğtaş koltuk takımları tarzınızı yansıtıyor.

Doğtaş koltuk takımları modelleri ve fiyatları hakkında hazırladığımız yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Doğtaş DANIELA Koltuk Takımı

Mix&match trendi bu yılda dekorasyonun tam da ortasında. Modacılar onu daha çok desenlerde kullanıp, ‘boho gypsy chic’ tarzını gündeme getirmiş olsalar da, tasarım dünyası daha sade dokunuşlarla trendi güncel tutmaya kararlı görünüyor. Daniela koltuk takımı bu trendi kendi tasarımına oturtmuş. Deri ve kadife kumaşın buluşmasından oluşan Daniela, oval hatları ile modern-klasik tarzın mükemmel bir şekilde bütünleşiyor.

Fiyatı

14.835 TL 9.795 TL


Doğtaş MAISON Koltuk Takımı

Moda renklerin buluşmasıyla oluşan Maison koltuk takımı kahve ve bej ağırlıklı. Sıcak, samimi ve bir o kadar da şık bir tasarıma sahip. Keskin hatları, sade görünümüne şıklık kazandırıyor.. Geometrik dikiş uygulaması ile zenginleşen çizgileri konformist yaklaşımı destekliyor.

Fiyatı

9.986 TL 5.895 TL


Doğtaş MANTINI Koltuk Takımı

İster bohem, ister modern, ister klasik… Mantini koltuk takımı; her eve, her tarza uyan kusursuz bir seri. Küçük evler için mobilya arayanlar için mükemmel seçenek olmakla birlikte, geniş yaşam alanlarına da rahatlıkla uyum sağlayabilir.

Fiyatı

9.539 TL 4.970 TL


Doğtaş CLARISSA Koltuk Takımı

Toprak tonların vermiş olduğu sıcaklıkla evinizi yenileyebilirsiniz. Huzurun rengi olarak belleklenen toprak tonları hayat Clarissa koltuk takımı ile hayat buluyor, aynı zamanda klasik tarzdan ödün vermeyenler için ideal.

Fiyatı

9.765 TL 5.490 TL

Doğtaş koltuk takımları modelleri ve fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Koltuk takımları hakkında yaptığımız yorumlar tavsiye niteliği taşımaz. Koltuk takımı modelleri ve fiyatları hakkında geniş bilgi almak için dogtas.com adresini ziyaret etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı