Mobilya

Bellona Koltuk Takımları Modelleri ve Fiyatları

Bellona koltuk takımları modelleri ve fiyatları konusunda yine iddialı. Bellona yeni koltuk takımı modellerinde modern görünüme önem vermiş. Ayrıca canlı ve pastel tonlar ön planda.

Bellona koltuk takımları modelleri ve fiyatları hakkında hazırladığımız yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Bellona CARLINO Koltuk Takımı

Koltuk takımı alırken modern tasarım ve zarifliği bir arada istiyorsanız bu model size göre. Kırlent ve dış kollarda biye dikiş uygulaması yapılmış.

Üçlü ve ikili koltuk kol kısmında metal lama kullanılarak ön plana çıkması dağlanmış.

Carlino Koltuk takımı şık görselliğinin yanı sıra üçlü ve ikili koltuk üniteleri aynı zamanda yatak olma özelliğine sahip.


Bellona VENTI Koltuk Takımı

Venti koltuk takımı modelleri kapitone ve baklava desenleri kullanılarak zenginlik katılmış.

Yumuşak hatların hakim olduğu modellerde sırt minderlerinde 24 DNS soft sünger kullanılmış.

Modern yapısı ile öne çıkan yeni model fonksiyonel özelliği ile tüketicilerin beklentilerini kaşılamakta. Venti üçlü koltuk ve ikili koltuk yatak ve sandık özelliklerine sahip.


Bellona SEMENTA Koltuk Takımı

Sementa Koltuk Takımında avangarde görsellik ön planda, fazlasıyla sevilen ve beğenilen “P” kol yapısı kullanılmış. Kol üzerinde uygulanan düğme çektirme ve makrome dikiş uygulamaları ürünün görselliğini ön plana çıkarmış.

Üçlü ve ikili koltuk ünitesinde kare sırt kırlentler zengin bir hava katmış. Ekstra yuvarlak olarak tasarlanan sırt kırlenti şık bir görünüm kazandırmış.


Bellona MARVEL Koltuk Takımı

Marvel koltuk takımı sırt kısmı son zamanlarda trend olan yarma uygulaması yapılarak modern bir ambians oluşturulmuş. Bu üründe baza da deri klapa kullanılanılarak ürün görselliği artırılmış.

Yeni koltuk modelinin kol kısmında yumuşak hatlar ön planda çıkarılmış, renkli biye uygulaması ile spor bir görünüm kazandırılmış.

Bellona koltuk takımları modelleri ve fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Koltuk takımları hakkında yaptığımız yorumlar tavsiye niteliği taşımaz. Daha fazla koltuk takımı modelleri ve fiyatları konusunda bilgi almak için bellona.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı