Mobilya

Alfemo Koltuk Takımları Modelleri ve Fiyatları

Alfemo Koltuk Takımları modelleri ile yeni sezona %50 lere varan indirimlerle girdi. Koltuk takımlarını aynı zamanda 3lü, 2li, tekli olarak satın alma imkanınız bulunmakta. Alfemo yeni model koltuklarda açık ve pastel renkleri tercih etmiş. Koltuk takımı modelleri içerisinde daha modern bir görünüme sahip.

Alfemo koltuk takımları ve fiyatları hakkında hazırladığımız yazımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Alfemo ALİNA Koltuk Takımı

Alfemo koltuk takımları içerisinde kendine has duruşu ve sadeliği ile ön plana çıkıyor. Yüksek yoğunluktaki süngerlerin üzeri ekstra kuş tüyü ile desteklenmiş. Sırt kısmına özel çektirme detayları, ahşap bazası ve özel desenli kırlentleri ile her ev için uygun berjeri de takdir edilmeye değer.

Fiyatı

11414 TRY 7990 TRY


Alfemo MORA Koltuk Takımı

Alfemo bu koltuk takımında sağlamlığı ön planda tutmuş. Farklı duruşu hemen göze çarpmakta. Jump&Bed mekanizmalı ve mekanizmasız seçenekleri bulunuyor. Bu sayede kanepe seçiminizi ister yataklı ister yataksız olarak yapabiliyorsunuz. Yüksek yoğunluklu süngerler üzerine ekstra kuş tüyü desteği uygulanarak koltuklar daha rahat hale getirilmiş.

Fiyatı

12358 TRY 8650 TRY


Alfemo CLEY Koltuk Takımı

Cley oturma grubu konforu ve stili ile göz dolduruyor. Modern ve rahat yapısı eviniz için uygun. Ceviz ahşap ayak ve metal ayak seçenekleri bulunuyor. Rahatlığı modernizmle birleştiren bu koltuk takımı evinizin vazgeçilmezi olmaya aday.

Fiyatı

12558 TRY 8791 TRY


Alfemo LENA Koltuk Takımı

Antrasit ve bej tonların soft modern birleşimi ve özel dilişler bu koltuk takımında yerini almış. Farklı doku ve desende kırlent kombinasyonları ile oturma grubuna özel kumaş seçeneği sunan koleksiyon, geniş oturma alanıyla da ekstra konfor sağlıyor. Döner berjerlerin bronz, gold ve siyah alternatifli metal ayaklarının yanı sıra, sabit berjerlerin ahşap ayak seçeneği ile evinize yakışacak gibi görünüyor.

Fiyatı

13642 TRY 9550 TRY


Alfemo koltuk takımları modelleri ve fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Koltuk takımları hakkında yaptığımız yorumlar tavsiye niteliğinde değildir. Daha fazla koltuk takımı modelleri ve fiyatları için alfemo.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı